انجام جامع‌ترین مطالعه مرور نظام‌مند ابزارهای سنجش سواد سلامت
1401-06-30
گوشه‌ای از تلاش جهادگران جهاددانشگاهی در دوران دفاع مقدس
1401-06-30

مجله “پایش” با سردبیری دکتر علی منتظری توانسته با به دست آوردن امتیازات لازم در پایگاه بین‌المللی Scopus نمایه شود.

شماره اول این مجله با تلاش‌ها ‌و همکاری مدیر مسئول، مدیر اجرایی و سایر کارکنان پژوهشکده علوم بهداشتی جهاددانشگاهی در سال ۱۳۸۰ به صورت فصل‌نامه منتشر شد و در سال ۱۳۹۱ به صورت دو ماهنامه به چاپ رسید. از ابتدای انتشار تا پایان تابستان سال ۱۳۹۰، ۳۹ شماره از این نشریه به صورت نسخه چاپی منتشر و توزیع شد و از زمستان سال ۱۳۹۰ این نشریه صرفاً به صورت الکترونیک منتشر می‌شود.

هم‌اکنون صد و چهارمین شماره نشریه «پایش» منتشر شده است. این نشریه دارای رتبه علمی پژوهشی از معاونت پژوهش و فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی است و در برگیرنده مقالات مرتبط با شاخه‌های مختلف علوم بهداشتی است که به زبان فارسی و خلاصه مقالات به زبان انگلیسی منتشر می‌شود.

پژوهشگران و علاقه‌مندان به موضوعات سلامت و به‌ویژه علوم بهداشتی بر اساس فراخوان پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی می‌توانند از طریق مراجعه به آدرس http://www.payeshjournal.ir و پس از نام‌نویسی، مقالات پژوهشی خود را در چارچوب مجله و بر اساس راهنمای نویسندگان ارسال کنند.
بنابر اعلام روابط عمومی پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی، مجله “پایش” در پایگاه‬‌ها و بانک‌‬های اطلاعاتی زیر نمایه می‌شود:
– پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)
– پایگاه بین‌المللی The Cumulative Index to Nursing & Allied Health Literature
– پایگاه بین‌المللی Index Copernicus
– The Index Medicus for the WHO Eastern Mediterranean Region
– پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (Islamic World Science Citation Database)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

//]]>